Stordalsportalen.no / Tema / Lokalt / Lokalt nytt / Sonerenn LangrennsCross
Ramslauk
StordalStordalStordalStordalStordalStordalStordal Stordal
Stordal
Stordal
Langsætrane
Webkamera Arena Overøye
Heimesider i portalen:
Stordal Arena Overøye
Stordal Kyrkjehola Kulturbeite
Stordal Nilsgardstunet
Stordal Stordal Alpin
Stordal Stordal Alpinsenter
Stordal Stordal Bedehus
Stordal Stordalskvartetten
Stordal Tonika
Stordal Stordal Elveeigarlag
Stordal Stordal Idrettslag
Stordal Alpin
Stordal Fjellservice
Stordal Hopp
Stordal Hovedgruppa
Stordal Langrenn
Stordal Stordalscup
Stordal Stordal Sogelag
Stordal Stordal Turlag
Stordal Stordalsferien

Stordal Attraksjonar
Stordal Opplevingar
Stordal Overnatt. Serv. Camping
Stordal Fiske
Stordal Jakt
Stordal Lokalt nytt

Stordal Arrangement
Stordal Glimt av Stordal
Stordal Bruktmarknad
Stordal Gjestebok
Stordal Kontaktskjema
DAGEN I DAG
12. desember 2019 15:04:15
Namnedag:
Pia - Peggy
Søk i Stordalsportalen

Sitemap
Stordal Stordalsportalen
som startside (IE)
Logg inn admin

Sonerenn LangrennsCross

Skrive av: Trond Sørås
Innlagt den 18.01.2006

Sonerennet "LangrennsCross" gjekk av stabelen laurdag 14. januar.

Langrennscross har artige meistringsøvingar som ein del av løypa. I traseen var det satt opp element som slalåm, kulekøyring, hopp, rundkøyring, tunnel og 50 meter baklengs gange mot mål.

For løparane i alle aldrar vart dette både utfordrande og spanande!

Resultatlista som PDF-fil

Sonerenn Langrenn-cross 2006

Stavsengfjellet Stordal I.L.

14.01.2006

Startnr

Klasse/navn

Klubb

Tot-tid

 

Kl. 8 år og yngre

   

1,5 km

1

Eskil Linge Glomnes

VIL

   

2

Trym Jarvik

VIL

   

3

Idun Stavseng

LIL

   

4

Vilde Lorgen Øvrebust

SIL

   

62

Jørgen Tafjord Rødhammer

EIL

   

5

Martinus Rønneberg

EIL

   

6

Matias Lied

LIL

   

71

Synnøve Jarvik

VIL

   

7

Hanna Sørås

SIL

   

8

May Britt Tangen Vad

SIL

   

9

Erik Aleksander Sætherøy

LIL

   

10

Jørgen Mortveit Farkvam

LIL

   

11

Oliver Busengdal Tafjord

EIL

   

45

Kristina Marie Løvoll

EIL

   

12

Live Kleiva

EIL

   

47

Mathilde Tafjord Rødhammer

EIL

   

13

Amalie Ekroll Hove

SIL

   

14

Aksel Lied

LIL

   

72

Jobjørn Rønneberg

EIL

   

15

Fredrik Øie

SIL

   

16

Kornelius Linge Glomnes

VIL

   

17

Petter Elias Vestre Røkke

SIL

   

18

Tim van Dijken

SIL

   

19

Ådne Eide Stavseng

LIL

   

Jenter 9 år

2 km

20

Jenny Marita Sørås

SIL

   

21

Kristine Elin Dyrkorn

SIL

   

22

Martine Lorgen Øvrebust

SIL

   

Gutar 9 år

2 km

23

Einar Mortveit Farkvam

LIL

   

24

Hallvard Lied

LIL

   

25

Lars Martin Ytterdal Smoge

LIL

   

Jenter 10 år

2 km

30

Tiril Olin Vestre Røkke

SIL

00:10:12

1

56

Sunniva Dyrkorn

SIL

00:11:56

2

27

Ingrid Birgitte Løvoll

EIL

00:12:05

3

29

Kjellrun Lied

LIL

00:12:10

4

26

Ingeborg Tafjord

EIL

00:13:55

5

28

Elise Kleiva

EIL

00:16:41

6

Gutar 10 år

2 km

31

Andreas Øie

SIL

00:09:27

1

33

Torkjell Rønneberg

EIL

00:11:23

2

35

Vetle Moe

LIL

00:14:08

3

32

Iver Olai Dyrkorn

SIL

00:16:42

4

34

Ole Martin Tangen Vad

SIL

00:18:05

5

73

Iver Matias Linge Glomnes

VIL

00:19:01

6

Jenter 11 år

4 km

37

Marie Lovise Hoel

VIL

00:19:05

1

36

Ingrid Ringset

LIL

00:32:09

2

38

Vilde Lied

LIL

00:34:12

3

Gutar 11 år

4 km

41

Robert Sørås

SIL

00:16:46

1

39

Gard Ytterdal Smoge

LIL

00:21:53

2

40

Lucas Guadiamos

LIL

00:22:01

3

42

Stig Jøran Stavseng Sæterøy

LIL

00:50:20

4

Jenter 12 år

4 km

46

Maria Bjørstad Ringset

LIL

00:19:24

1

43

Benedikte Reiten

VIL

00:21:06

2

44

Karoline Nerli

VIL

00:22:40

3

Gutar 12 år

4 km

50

Trond Marius Vad

VIL

00:18:14

1

49

Daniel Lied

LIL

00:26:41

2

48

Kaj Arne Kleiva

EIL

00:29:16

3

Jenter 13 år

4 km

51

Anne Kristin Hoel

VIL

00:18:09

1

52

Henriette Lied

LIL

00:24:48

2

53

Ingvild Ytterdal

LIL

00:27:07

3

Gutar 13 år

4 km

55

Mats Rune Larsen

SIL

00:16:45

1

Gutar 14 år

6 km

59

Geir Marius Øie

SIL

00:19:44

1

60

Jens Erik Lied

LIL

00:26:18

2

58

Geir Halvor Kleiva

EIL

00:28:18

3

57

Anton Farkvam Mortveit

LIL

00:36:39

4

Jenter 15 år

6 km

61

Elise Bjørstad Ringset

LIL

00:28:49

1

Gutar 16 år

6 km

63

Lars Eivind Joranger

SIL

00:19:11

1

70

Are Tafjord

VIL

00:19:40

2

Herrer 17-35

10 km

65

Ole Kristian Hoel

VIL

00:38:27

1

Damer 36-55

6 km

66

Coby Ytredal

EIL

00:20:45

1

Herrer 36-55

10 km

69

Jon Kåre Løvoll

EIL

00:29:07

1

68

Pål Bjørn Øvrebust

SIL

00:29:38

2

67

Terje Nerhus

VIL

00:34:30

3

Anna

File  Soneresultat
Stordal
Stordal
© Stordalsportalen 2005 - 2012          Om Stordalsportalen       Kontaktskjema