Stordalsportalen.no / Tema / Lokalt / Lokalt nytt / Trekningsliste Stordalscuplotteriet 2008
Ramslauk
StordalStordalStordalStordalStordalStordalStordal Stordal
Stordal
Stordal
Langsætrane
Webkamera Arena Overøye
Heimesider i portalen:
Stordal Arena Overøye
Stordal Kyrkjehola Kulturbeite
Stordal Nilsgardstunet
Stordal Stordal Alpin
Stordal Stordal Alpinsenter
Stordal Stordal Bedehus
Stordal Stordalskvartetten
Stordal Tonika
Stordal Stordal Elveeigarlag
Stordal Stordal Idrettslag
Stordal Alpin
Stordal Fjellservice
Stordal Hopp
Stordal Hovedgruppa
Stordal Langrenn
Stordal Stordalscup
Stordal Stordal Sogelag
Stordal Stordal Turlag
Stordal Stordalsferien

Stordal Attraksjonar
Stordal Opplevingar
Stordal Overnatt. Serv. Camping
Stordal Fiske
Stordal Jakt
Stordal Lokalt nytt

Stordal Arrangement
Stordal Glimt av Stordal
Stordal Bruktmarknad
Stordal Gjestebok
Stordal Kontaktskjema
DAGEN I DAG
12. desember 2019 14:53:16
Namnedag:
Pia - Peggy
Søk i Stordalsportalen

Sitemap
Stordal Stordalsportalen
som startside (IE)
Logg inn admin

Trekningsliste Stordalscuplotteriet 2008

Skrive av: Ruth Janne Vinje
Innlagt den 30.06.2008

Her er vinnarane i lotteriet og dagsvinnarane av sykkel.

1.premie: Santina stol frå Vad – 12848 Hans Martin Homlong, Stordal

2.premie: Unionweekend – 12698 Jahn Morten Overå, Liabygda

3.premie: Opplevelsestur frå Cruiseservice – 14197 Stig Dyrkorn, Dyrkorn

4.premie: Hotellopphald Alexandra i Loen – 12534 Sveinung Ramsvik, Sjøholt

5.premie: 3 dagerskort Arena Overøye – 12917 Nicolay Nilsen, Sjøholt

6.premie: Umbro Sportsklær frå Tomra Konfeksjon – 13168 Else Pedersen, Dyrkorn

7.premie: Sportstrille frå Coop Stordal – 13000 Indiran Veellepillai, Valldal

8.premie: Wilfa luftrenser frå Coop Stordal – 12839 Torstein Homlong, Eidsdal

9.premie: Gåvekort Joker Vinje – 10657 Julia og Hanna Øie, Stordal

10.premie: Gåvekort Joker Vinje – 10422 Trygve Kvisterø, Dyrkorn

11.premie: VIP-billett Aafk-FFK frå Sunnmørsposten – 11896 Terje Vang, Stordal

12.premie: VIP-billett Aafk-FFK frå Sunnmørsposten – 11618 Vebjørn Hove, Stordal

13.premie: Middag på Kokarsteinen – 13301 Hallgeir Hove, Stordal

14.premie: Middag på Kokarsteinen – 11955 Edel B. Vidhammer, Liabygda

15.premie: Klippekort på Kulå Bowling- 10005 Steinar Grønningsæter, Valldal

16.premie: Middag på Nilsgardstunet – 11724 Kristian Almås, Stordal

17.premie: Devold pledd frå fabrikkutsalget på Dyrkorn- 12165 Kirsten Aasen, Stordal

18.premie: Devold pledd frå fabrikkutsalget på Dyrkorn -11714 Fam. Simmons, Stordal

19.premie: Gåvekort Hårsveisen – 13084 Per Anker Vad, Stordal

20.premie: Gåvekort Sunnmøre Fisk – 10966 Fam Jarle Hove, Stordal

21.premie: Gåvekort Sunnmøre Fisk – 14629 Even Hove, Eidsnes

22.premie: Stordal IL jubileumsgensar – 14380 John Helge Larsen, Stordal

23.premie: Stordal IL jubileumsgensar – 10026 Karin Sjøholt, Sjøholt

24.premie: Stordal IL jubileumsgensar – 11060 Hanne Staurset, Stordal

25.premie: Stordal IL jubileumsgensar – 12156 Frank Vedeld, Skodje

26.premie: Stordal IL jubileumsgensar – 11142 Robert Busengdal, Ålesund

27.premie: Stordal IL jubileumsgensar – 12939 Jo Even Tomren, Ålesund

28.premie: Stordal IL jubileumsgensar – 11256 Hilde K. Vad, Stordal

29.premie: Stordal IL jubileumsgensar – 10633 Trine Lise Bjørge, Stordal

30.premie: Stordal IL jubileumsgensar – 11203 Frida Lausund, Stordal

31.premie: Stordalshallen buffer – 13184, Bjørg Jacobsen, Dyrkorn

32.premie: Stordalshallen buffer – 13242 Kenneth Lande, Ålesund

33.premie: Stordalshallen buffer – 13053 Tove Norvik, Ellingsøy

34.premie: Stordalshallen buffer – 10086 Grete Fedje, Liabygda

35.premie: Stordalshallen buffer – 12763 Sigrid Relling, Norddal

36.premie: Stordalshallen buffer – 12077 Linda M. Lillevik, Skodje

37.premie: Stordalshallen buffer –10159 Leif-Egil Orvik, Skodje

38.premie: Stordalshallen buffer –11717 Fam. Simmons, Stordal

39.premie: Stordalshallen buffer – 10651 Julia og Hanna Øie, Stordal

40.premie: Stordalshallen buffer – 10039 Ragnhild Flåen, Stordal

Trekning av ekstraloddet: Victory sofa frå Stordal Møbler AS – 1305 Edel B. Vidhammer

Trekning av sykkel på inngangsnummer.

Laurdag – Gerd Borgny Hanken (til høgre på bildet

Søndag – Erika C.K. Amundsen

Vinnarane vil bli kontakta.

Stordalscup gratulerer vinnarane og takkar samtidig alle for besøket.

Stordal
Stordal
© Stordalsportalen 2005 - 2012          Om Stordalsportalen       Kontaktskjema